Gjilan, dy aksidente trafiku – 11 të lënduar - Bota Sot
Gjilan, dy aksidente trafiku – 11 të lënduar

Kronikë e zezë

Gjilan, dy aksidente trafiku – 11 të lënduar

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 13:39
Ilustrim

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur dje rreth orës 11:00 në fshatin Livoq i Epërm të Gjilanit.

Sipas Policisë, i dyshuari derisa po drejtonte veturën e tij në rrugë nga pakujdesia ka aksidentuar veturën tjetër që ishte në lëvizje.

Si pasojë e aksidentit ka pësuar lëndime vetë i dyshuari e po ashtu edhe 6 persona të tjerë.

Të lënduarit  janë dërguar për tretman mjekësor dhe më pas janë liruar në shtëpi.

Në raportin e Policisë flitet edhe për një aksident që ka ndodhur mbrëmë në rrugën Prishtinë-Gjilan rreth orës 21:25.

Sipas Policisë, i dyshuari derisa po drejtonte veturën e tij në rrugë nga pakujdesia ka aksidentuar dy vetura.

Si pasojë e aksidentit pos dëmeve materiale janë lënduar katër persona, të cilët pas tretmanit mjekësor janë liruar në shtëpi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...