Vëllezërit zihen për pronat, ekzekutohen me kallashnikov babë e bir - Bota Sot
Vëllezërit zihen për pronat, ekzekutohen me kallashnikov babë e bir

Kronikë e zezë

Vëllezërit zihen për pronat, ekzekutohen me kallashnikov babë e bir

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 15:27
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Xibër të Klosit, dy persona janë vrarë me kallashnikov në një sherr për pronat.

Burimet për Top Channel thanë se dy vëllezër S.Dakuci dhe Kujtim Dakuci kanë nxjerrë armët dhe për pasojë ky i fundit 55-vjeç,  bashkë me të birin Gerti Dakuci, 17-vjeç humbën jetën.

Mësohet se konflikti i tyre për pronën ka qenë i hershëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...