Digjet një stallë e shtazëve në Fushë Kosovë - Bota Sot
Digjet një stallë e shtazëve në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Digjet një stallë e shtazëve në Fushë Kosovë

Më: 2 tetor 2019 Në ora: 11:25
Foto ilustrim

Të martën në Fushë Kosovë një stallë e shtazëve është përfshirë nga zjarri.

“Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se në rrethana të panjohura nga zjarri i është përfshirë stalla e shtazëve”, thuhet në raportin policor.

Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...