Përplaset vetura me traktorin, një person mbetet i lënduar - Bota Sot
Përplaset vetura me traktorin, një person mbetet i lënduar

Kronikë e zezë

Përplaset vetura me traktorin, një person mbetet i lënduar

Më: 2 tetor 2019 Në ora: 16:31
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur sot pas mesditës në fshatin Dobërqan të Gjilanit.

Një veturë është përplasur me traktorin, çka edhe ka të lënduar.

Rastin për mediat vendore e ka konfirmuar edhe drejtori i Policisë në Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Image
 
\Një veturë është përplasur me traktorin në Dobërqan, ndërsa policia me urgjencë ka dalë në vendin e ngjarjes. Si pasojë ngasësi i traktorit ka mbetur I lënduar dhe është dërgu në Spitalin Regjional në Gjilan”
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...