Aksident mes një veture dhe kamioni te Qafa në Prishtinë - Bota Sot
Aksident mes një veture dhe kamioni te Qafa në Prishtinë

Kronikë e zezë

Aksident mes një veture dhe kamioni te Qafa në Prishtinë

Më: 2 tetor 2019 Në ora: 17:59
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave tek rruga ‘UÇK tek Qafa’.

Në aksident është përfshirë një veturë e tipit ‘Skoda’ dhe një kamion.

Të lënduar si pasojë e aksidentit nuk ka, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe ekipi policor.

Image

Si pasojë e aksidentit është shkaktuar kolonë e gjatë në këtë anë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...