Aksident në Podujevë, lëndohen katër persona - Bota Sot
Aksident në Podujevë, lëndohen katër persona

Kronikë e zezë

Aksident në Podujevë, lëndohen katër persona

Më: 3 tetor 2019 Në ora: 14:10
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur të mërkurën në Podujevë ku katër persona kanë mbetur të lënduar

Aksidenti ka ndodhur mëngjesin e së mërkurën në Podujevë në mes tri veturash. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar katër persona.

Policia bën të ditur se në vendin e ngjarjes ka dalë prokurori dhe me vendim të tij rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...