Vdes një femër në Prishtinë - Bota Sot
Vdes një femër në Prishtinë

Kronikë e zezë

Vdes një femër në Prishtinë

Më: 3 tetor 2019 Në ora: 14:29
Foto ilustrim

Një femër nga Prishtina është raportuar se është dërguar në QKUK pa shenja jete.

Vdekjen e saj e ka konfirmuar ekipi kujdestar. Njësitë relevante dhe prokurori kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...