Malishevë: E rreh gruan dhe djalin - Bota Sot
Malishevë: E rreh gruan dhe djalin

Kronikë e zezë

Malishevë: E rreh gruan dhe djalin

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 11:33
Foto ilustrim

Policia e Kosovës në Malishevë ka arrestuar një person të dyshuari pasi raportohet se i ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe djalin e tij.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari u dërgua në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...