Aksident i rëndë, lëndohen 4 persona - Bota Sot
Aksident i rëndë, lëndohen 4 persona

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë, lëndohen 4 persona

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 15:11
Foto ilustrim

Një automjet dhe një kamionçinë janë përplasur afër kryqëzimit të Shënkollit para pak minutash.

“News 24” raporton se janë plagosur 4 persona.

Policia dhe autoambulanca janë nisur drejt vendngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...