Ferizaj, arrestohet pasi sulmon fizikisht vëllain dhe motrën - Bota Sot
Ferizaj, arrestohet pasi sulmon fizikisht vëllain dhe motrën

Kronikë e zezë

Ferizaj, arrestohet pasi sulmon fizikisht vëllain dhe motrën

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 12:43
Foto ilustrim

Dje në Ferizaj rreth orës 19:30 është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht vëllain dhe motrën e tij.

Në raportin e policisë thuhet se i dyshari pas intervistimit me vendim te prokurorit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat