Pamje të rënda 18+ Konfirmohet nga Policia një person i vdekur në aksidentin në Lipjan

Kronikë e zezë

Pamje të rënda 18+ Konfirmohet nga Policia një person i vdekur në aksidentin në Lipjan

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 13:17
Pamje nga vendi i ngjarjes

(E plotësuar) - Një person ka mbetur i vdekur dhe dy të lënduar në një aksident që ka ndodhur në magjistralen Lipjan-Shtime rreth orës 11:40.

Për mediat vendore e ka konfirmuar Policia të cilët kanë treguar se në këtë aksident janë të përfshira dy vetura.

Në pamjet e siguruara shihen edhe disa persona të tjerë me lëndime.

***

Një aksident me fatalitet ka ndodhur në magjistralen Lipjan-Shtime.

Dyshohet se nga ky aksident kanë mbetur disa person të vdekur.

Në aksident ishin të përfshira disa vetura.

Image

Aksident në magjistralen Lipjan-Shtime, dyshohet për të vdekur

Ka ndodhur një aksident në magjistralen Lipjan-Shtime.

Sipas burimeve të mediat vendore, dyshohet se aksidenti është me fatalitet.

Dyshohet se në këtë aksident mbetën dy persona te vdekur dhe dy të lënduar.

Në aksident ishin të përfshira disa vetura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat