Vjedhje në një lokal, arrestohet punëtori i sigurimit

Kronikë e zezë

Vjedhje në një lokal, arrestohet punëtori i sigurimit

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 13:11
Foto ilustrim

Policia raporton se në Prishtinë një person ka lajmëruar në Polici se persona të panjohur kanë depërtuar në lokalin e tij dhe nga aty kanë arritur të vjedhin para dhe një televizor.

Në lidhje me rastin është arrestuar i dyshuari,  punëtor i sigurimit dhe i njëjti me vendim  të prokurorit është dërguar në mbajtje . Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat