Gjuhen me armë pronari i shtëpisë me të dyshuarin për vjedhje

Kronikë e zezë

Gjuhen me armë pronari i shtëpisë me të dyshuarin për vjedhje

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 11:24
Foto ilustrim

Policia e Pejës njofton se një person ka raportuar se te sh shtëpia e tij ka hasur në një person të panjohur afër dritares së shtëpisë i cili me të vërejtur ankuesin fillon të largohet nga vendi i ngjarjes.

Ankuesi vrapon pas të dyshuarit mirëpo i dyshuari nuk ndalet por drejton pistoletën duke shtënë në drejtim të viktimës, i cili nuk ka pësuar lëndim.

I njëjti i përgjigjet duke shtënë në drejtim të personit të dyshuar por nuk raportohet për  të lënduar. Lidhur me rastin janë njoftuar njësitë kompetente dhe prokurori.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat