Grabitje me armë në Ferizaj, hynë në shtëpi dhe i marrin para

Kronikë e zezë

Grabitje me armë në Ferizaj, hynë në shtëpi dhe i marrin para

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 11:35
Foto ilustrim

Dy persona kanë hyrë në një shtëpi në Ferizaj dhe nën kërcënimin e armës, viktimës mashkull i kanë marrë para të gatshme.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur dje. Dy personat janë larguar në drejtim të panjohur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat