Mitrovicasi rrah nënën dhe motrën

Kronikë e zezë

Mitrovicasi rrah nënën dhe motrën

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 11:15
Ilustrim

Policia raporton se ka arrestuar dje në Mitrovicë një të dyshuar pasi që kishte rrahur nënën dhe motrën e tij.

Sipas Policisë njëra nga të sulmuarat ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat