Zhduket një djalë në Suharekë

Kronikë e zezë

Zhduket një djalë në Suharekë

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 11:17
Ilustrim

Policia raporton se dje në stacionin e Policisë në Suharekë një person ka njoftuar se djali i tij është larguar nga shtëpia dhe se nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Sipas babait djali i tij ka dal nga shtëpia me datën 2 tetor rreth orës 15:00

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat