E kanos për borxh, i konfiskohet një pushkë - Bota Sot
E kanos për borxh, i konfiskohet një pushkë

Kronikë e zezë

E kanos për borxh, i konfiskohet një pushkë

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 10:26
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar në Korishë të Prizrenit një person të dyshuar, i cili për shkak të një borxhi e ka kanosur një mashkull.

Gjatë bastisjes në shtëpinë e të dyshuarit është gjetur dhe është konfiskuar një pushkë automatike me 30 copë fishekë. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...