Arrestohet pasi kishte sulmuar bashkëshorten dhe djalin e tij - Bota Sot
Arrestohet pasi kishte sulmuar bashkëshorten dhe djalin e tij

Kronikë e zezë

Arrestohet pasi kishte sulmuar bashkëshorten dhe djalin e tij

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 10:26
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë, 8 tetor, ka arrestuar në Gjilan të dyshuarin që ka sulmuar bashkëshorten dhe djalin e tij.

Në një komunikatë të Policisë bëhet e ditur se si pasojë e sulmit viktima, djali i të dyshuarit ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat