Femra godet me mjet të mprehtë një burrë në Gjilan

Kronikë e zezë

Femra godet me mjet të mprehtë një burrë në Gjilan

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 10:27
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Gjilan një femër pasi që dyshohet se me mjet të mprehtë e ka goditur në bark një burrë.

Viktima si pasojë e rastit ka pësuar lëndime dhe ka marrë tretman mjekësor.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat