Të dashurën e sulmon fizikisht

Kronikë e zezë

Të dashurën e sulmon fizikisht

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 14:20
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar në Prishtinë pasi që i njëjti e ka marr me forcë të dashurën e tij e ka future në një taksi dhe e ka sulmuar fikizisht.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Johan V. Han”, ku sipas Policisë i dyshuari ka qenë nën ndikim të alkoolit dhe i është dhënë ndihmë mjekësore. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat