Zhduket një vajzë e mitur nga Prishtina - Bota Sot
Zhduket një vajzë e mitur nga Prishtina

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë e mitur nga Prishtina

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 14:39
Ilustrim

Një vajzë nga Prishtina është raportuar e zhdukur.

Të martën rreth orës 17:30 një grua në Prishtinë, ka njoftuar policinë se motra e saj e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat