Rrahu bashkëshorten, arrestohet burri nga Ferizaj

Kronikë e zezë

Rrahu bashkëshorten, arrestohet burri nga Ferizaj

Më: 20 tetor 2019 Në ora: 15:43
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Ferizaj pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në Ferizaj, ku i dyshuari e ka kanosur dhe e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat