Aksident në Viti, lëndohen tri femra - Bota Sot
Aksident në Viti, lëndohen tri femra

Kronikë e zezë

Aksident në Viti, lëndohen tri femra

Më: 22 tetor 2019 Në ora: 12:36
Ilustrim

Në Viti Ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një veturë të cilën ka qenë duke e drejtuar një femër, e cila ishte vetëaksidentuar dhe kishte dalë jashtë rrugës.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dy pasagjere,  të cilat pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat