Falsifikuan dokumentet e Ministrisë së Infrastrukturës, arrestohen 6 persona - Bota Sot
Falsifikuan dokumentet e Ministrisë së Infrastrukturës, arrestohen 6 persona

Kronikë e zezë

Falsifikuan dokumentet e Ministrisë së Infrastrukturës, arrestohen 6 persona

Më: 31 tetor 2019 Në ora: 13:23
Foto ilustrim

Tre shtetas të Kosovës dhe tre të Shqipërisë janë arrestuar në pikë kalimin kufitar Vermicë, nën dyshimin se kanë falsifikuar dokumentet e lëshuar nga Ministria e Infrastrukturës, për qëllim të përfitimit personal.

Sipas Policisë, dëshmitë janë mbledhur dhe me vendim të prokurorit rasti do të hetohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat