Bastore ilegale, arrestohen dy persona - Bota Sot
Bastore ilegale, arrestohen dy persona

Kronikë e zezë

Bastore ilegale, arrestohen dy persona

Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 11:49
Ilustrim

Policia në Prizren njofton se dje me urdhër të gjyqtarit janë kontrolluar katër lokacione, me ç’rast janë konfiskuar dy llaptop, tre telefona dhe 1.190 euro para të gatshme.

Lidhur me rastin janë arrestuar dy të dyshuar  dhe të njëjtit pas intervistimit dërgohen në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat