Gjurmë dhune në një motel në Prishtinë, dyshohet se e zuri femrën, duke e tradhtuar, rrahen 2 meshkuj në dhomën e motelit - Bota Sot
Gjurmë dhune në një motel në Prishtinë, dyshohet se e zuri femrën, duke e tradhtuar, rrahen 2 meshkuj në dhomën e motelit

Kronikë e zezë

Gjurmë dhune në një motel në Prishtinë, dyshohet se e zuri femrën, duke e tradhtuar, rrahen 2 meshkuj në dhomën e motelit

Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 15:00
Foto ilustrim

Një rrahje ka ndodhur të dielën në një motel të Prishtinës. Rrahja ka ndodhur në një motel në dalje të Prishtinës.

Dyshohet se një person e ka kapur me “pelë për dore” femrën e tij, duke e tradhëtuar me një person tjetër.

 Në pamje shihen edhe njollat e gjakut.

Lajmin për mediat vendore e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

“Janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër k-shqiptarë, pasi që ata nën ndikim të alkoolit janë përleshur fizikisht ndërmjet vete.

Si pasojë të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë./

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat