I riu shqiptar vdes në vendin e punës - Bota Sot
I riu shqiptar vdes në vendin e punës

Kronikë e zezë

I riu shqiptar vdes në vendin e punës

Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 08:06
B.A (24)

Një i ri shqiptar nga Haraçina (Maqedonia Veriore) me incialet B.A (24) ka ndërruar jetë në vendin e punës.

Ai ishte njëri nga 10 punëtorët e lënduar që po kryenin aktivitete ndërtimore në lagjen Goce Dellcev.

Rasti tragjik dhe fatkeqësia kanë ndodhur kur rrjeti prej metali sipër së cilës po ndërtoheshin themelet e pallatit ra mbi punëtorët që po kryenin punimet e rregullta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat