Aksident në Prishtinë: Përplaset autobusi me një veturë - Bota Sot
Aksident në Prishtinë: Përplaset autobusi me një veturë

Kronikë e zezë

Aksident në Prishtinë: Përplaset autobusi me një veturë

Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 10:06
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Ilir Konushevci” në vendin e njohur “te Plepat” në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirësh një autobus dhe një veture, si pasojë e këtij aksidenti janë shkaktuar kolona të gjata trafiku.

Policia dhe ndihma e shpejt ka dalur në vendin e ngjarjes ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat