I rreh gruan dhe fëmijët, futet në burg prishtinasi - Bota Sot
I rreh gruan dhe fëmijët, futet në burg prishtinasi

Kronikë e zezë

I rreh gruan dhe fëmijët, futet në burg prishtinasi

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 12:01
Foto ilustrim

Policia e Kosovës, saktësisht, rajoni i Prishtinës e ka arrestuar një person i cili gjatë javës së kaluar e kishte sulmuar fizikisht gruan dhe fëmijët tij.

I dyshari vazhdimisht kishte pasur  sjellje arrogante me familjen e tij.

“Prishtinë 02.11.2019-11:00. Me 05.11.2019 është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti është sjellë në mënyrë arrogante dhe ka sulmuar fizikisht familjarët e tij (bashkëshorten dhe fëmijët). Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat