Arrestohet bosi i Prishtinës, policia i gjen në shtëpi drogë, armë e vetura të kundërligjshme - Bota Sot
Arrestohet bosi i Prishtinës, policia i gjen në shtëpi drogë, armë e vetura të kundërligjshme

Kronikë e zezë

Arrestohet bosi i Prishtinës, policia i gjen në shtëpi drogë, armë e vetura të kundërligjshme

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 12:39
Foto ilustrim

Për veprën penale Posedim i Narkotikëve, një person është arrestuar dje në Prishtinë.

Detaje në lidhje me këtë ka dhënë Policia e Kosovës.

Prishtinë 05.11.2019-12:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë dhe lokalet përcjellëse janë gjetur dhe janë konfiskuar 255.4 gramë heroinë, 0.4 gram kokainë, 33.3 gramë marihuanë, një pushkë gjuetie me tre fishekë, si dhe tri vetura që dyshohet se janë përfituar në mënyrë të kundërligjshme dhe dy pasaporta të një personi tjetër, si dhe 406.15 euro para të metalta.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat