Pylltari preu dru në parkun nacional, arrestohet - Bota Sot
Pylltari preu dru në parkun nacional, arrestohet

Kronikë e zezë

Pylltari preu dru në parkun nacional, arrestohet

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 12:51
Ilustrim

Një roje e pyllit është arrestuar në Vërmicë, pasi që i njëjti ka bërë prerjen e druve pa leje përkatëse në parkun nacional, gjë që është e ndaluar për prerje.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat