Aksident i rëndë në Gllarevë, ka të lënduar - Bota Sot
Aksident i rëndë në Gllarevë, ka të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në Gllarevë, ka të lënduar

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 12:27
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur të enjtën në Gllarevë të Klinës.

Një furgon dhe një makinë janë përplasur në mes vete.

Raportohen se ka të lënduar.

Image

Aksidenti dyshohet të ketë ndodhur si  rezultat i mospërshtatjes së shpejtësisë së rrugës në të cilën kanë qenë duke lëvizur automjetet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat