Aksident në rrugën Komoran-Drenas, lëndohen katër persona

Kronikë e zezë

Aksident në rrugën Komoran-Drenas, lëndohen katër persona

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 16:57
Foto nga aksidenti

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Komoran-Drenas, në mes të tri automjeteve, ku si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar katër persona.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 14:30, dhe sipas informatave të KosovaPress-it, ishte e përfshirë edhe autoambulanca. Me rastin po merret njësiti i trafikut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat