Transportonte vaj motorik pa dokumente - Bota Sot
Transportonte vaj motorik pa dokumente

Kronikë e zezë

Transportonte vaj motorik pa dokumente

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 11:40
Foto ilustrim

Njësia policore ka ndalur një fugon në Viti, i cili ishte duke transportuar vaj motorikë pa dokumentet përkatëse.

Me vendim të prokurorit, furgoni së bashku me 1284 litra vaj motorik është konfiskuar, ndërsa, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat