Rrëzohet nga kulmi i shtëpisë, lëndohet rëndë - Bota Sot
Rrëzohet nga kulmi i shtëpisë, lëndohet rëndë

Kronikë e zezë

Rrëzohet nga kulmi i shtëpisë, lëndohet rëndë

Më: 11 nëntor 2019 Në ora: 11:45
Foto ilustrim

Policia e Kosovës raporton se një person i komunitetit boshnjak nga Prizreni është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

I  njëjti derisa ishte duke punuar në çatinë e shtëpisë së tij nga pakujdesia është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat