Grabitje e armatosur në një barnatore - Bota Sot
Grabitje e armatosur në një barnatore

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në një barnatore

Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 12:07
Ilustrim

Policia në Gjilan raporton se mbrëmë rreth orës 20 në rrugën “7 Shtatori”, ka ndodhur një grabitje e armatosur në një barnatore.

Sipas Policisë  grabitja është kryer nga një person i dyshuar (i panjohur),  i maskuar dhe nën kërcënim të armës-pistoletë, nga punëtorët e barnatores ka marr një shumë parash dhe ishte larguar në drejtim të panjohur.  Nuk raportohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat