Një i vdekur në aksident trafiku afër Podujevës - Bota Sot
Një i vdekur në aksident trafiku afër Podujevës

Kronikë e zezë

Një i vdekur në aksident trafiku afër Podujevës

Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 18:01
Ilustrim

Zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi ka konfirmuar për mediat vendore se një person ka humbur jetën në aksidentin e ndodhur në ora 17:25 në magjistralen Podujevë-Prishtinë.

“Rreth orës 17:25 në magjistralen Podujevë-Prishtinë (te Qershijat e Llapashticës) ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet në mes të një veture dhe një këmbësori. Në vendin e ngjarjes emergjenca ka konstatuar vdekjen e këmbësorit mashkull”, ka thënë Krasniqi.

Tutje ai shtoi se njësitet policore po merren me ekzaminimet në vend-ngjarje.

Aksident i rëndë në hyrje të Podujevës, dyshohet për të vdekur

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të Podujevës.

Aksidenti ka ndodhur saktësisht tek pjesa e njohur si ‘Te Qershiat’, ndërsa dyshohet edhe për të vdekur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat