Ankohet se ish-gruaja e ka keqtrajtuar fëmijën e tyre - Bota Sot
Ankohet se ish-gruaja e ka keqtrajtuar fëmijën e tyre

Kronikë e zezë

Ankohet se ish-gruaja e ka keqtrajtuar fëmijën e tyre

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 10:10
Foto ilustrim

Një person nga Prishtina është ankuar në polici se dje ish-bashkëshortja e tij ka keqtrajtuar fëmijën e tyre të mitur.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat