Gruaja nga Mitrovica sulmon vjehrrin, e bën për spital - Bota Sot
Gruaja nga Mitrovica sulmon vjehrrin, e bën për spital

Kronikë e zezë

Gruaja nga Mitrovica sulmon vjehrrin, e bën për spital

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 11:45
Foto ilustrim

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur pasditen e së shtunës në Mitrovicë

Rasti ka ndodhur në rrugën Kollashini në Mitrovicë të Veriut, ku një person ka raportuar në polici se bashkëshortja e tij shtetase e Serbisë ka sulmuar fizikisht prindin e tij, po ashtu të komunitetit serb.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat