Hajni grabit këmbimoren dhe klientin në Prishtinë - Bota Sot
Hajni grabit këmbimoren dhe klientin në Prishtinë

Kronikë e zezë

Hajni grabit këmbimoren dhe klientin në Prishtinë

Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 09:26
Foto

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh njofton se ditën e djeshme rreth orës 16:55 një person i panjohur është futur në një këmbimore në Prishtinë dhe ka grabitur të hollat nga arka.

I njëjti i ka grabitur edhe 100 euro të holla nga klienti mashkull K-Shqiptar i cili gjendej brenda në këmbimore.

Nuk raportohet për të lënduar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat