Arrestohet një person, dyshohet se shfrytëzoi seksualisht një femër në një motel në Malishevë

Kronikë e zezë

Arrestohet një person, dyshohet se shfrytëzoi seksualisht një femër në një motel në Malishevë

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 15:37
Foto ilustrim

Një mashkull është arrestuar në Malishevë, pasi që i njëjti dyshohet se e ka dhunuar një femër.

Sipas policisë, i dyshuari e kishte mbajtur të mbyllur në një dhomë moteli dhe e kishte shfrytëzuar seksualisht viktimën.

Më tutje, bëhet e ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat