Helmohet çifti në Librazhd, vdes nusja 19 vjeçare - Bota Sot
Helmohet çifti në Librazhd, vdes nusja 19 vjeçare

Kronikë e zezë

Helmohet çifti në Librazhd, vdes nusja 19 vjeçare

Më: 13 dhjetor 2019 Në ora: 10:43
Foto

Fshati Xhyrë i Librazhdit të Shqipërisë është tronditur nga një ngjarje e rëndë.

Një çifti i sapomartuar (saktësisht, dyshja e kurorëzoi dashurinë të dielën e javës që lamë pas) është helmuar, nga ku nusja ka ndërruar jetë e ndërsa bashkëshorti nddohet në reanimacion në Elbasan.

Bëhet fjalë për 19 vjeçaren Rozarta Agron Hajdari dhe 27 vjeçarin Olsi Dilaver Hjadari, raporton Tch, transmeton Klan Kosova.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërkohë që paraprakisht dyshohet se janë vetëhelmuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat