Vjedhin dy monumente fetare në Gllogjan - Bota Sot
Vjedhin dy monumente fetare në Gllogjan

Kronikë e zezë

Vjedhin dy monumente fetare në Gllogjan

Më: 15 dhjetor 2019 Në ora: 13:52

​Perona të pa njohur me forcë kanë hapur objektin fetar në fshatin Gllogjan të Pejës dhe kanë vjedhur dy monumente fetare.

Njëra nga monumentet është gjetur rreth 200 metra larg objektit fetar, e cila ishte e dëmtuar. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat