Në mes të natës u vra 23 vjeçari në Elbasan - Bota Sot
Në mes të natës u vra 23 vjeçari në Elbasan

Kronikë e zezë

Në mes të natës u vra 23 vjeçari në Elbasan

Më: 16 janar 2020 Në ora: 09:25
Foto

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan gjatë orëve të vona të natës.

Policia njofton se është qëlluar me armë zjarri në drejtim të shtetasit K. P., 23 vjeç, banues në Elbasan, i cili si pasojë është plagosur dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Elbasan/Informacion paraprak

Rreth orës 01:15, në lagjen “Luigj Gurakuqi”, Elbasan, është qëlluar me armë zjarri në drejtim të shtetasit K. P., 23 vjeç, banues në Elbasan, i cili si pasojë është plagosur dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Njëkohësisht vijon administrimi i çdo prove sado të vlefshme që çon në zbardhjen e ngjarjes.

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar disa persona për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Vijon krehja e zonës dhe nga veprimet e para hetimore ka rezultuar se nuk ka pasur shkëmbim me armë zjarri mes palëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat