Aksident në Skenderaj, tre persona në gjendje të rëndë

Kronikë e zezë

Aksident në Skenderaj, tre persona në gjendje të rëndë

Më: 17 janar 2020 Në ora: 21:51
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajit.

Siç mësohet nga dëshmitarët në vend të ngjarjes se 5 persona kanë pësuar lëndime, ku tre janë në gjendje të rëndë.

Policia dhe Emërgjenca kanë dal në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat