Grabisin para nën kërcënimin e armës - Bota Sot
Grabisin para nën kërcënimin e armës

Kronikë e zezë

Grabisin para nën kërcënimin e armës

Më: 18 janar 2020 Në ora: 14:26
Foto ilustrim

Një person ka raportuar se derisa kishte përfunduar punë dhe ishte duke shkuar me veturë në shtëpinë e tij, dy persona të panjohur, e kanë sulmuar dhe nën kërcënim të armëve i kanë grabitur një shumë parash dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në fshatin Bubavec të Gjakovës

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat