Substancë narkotike, maska e dorëza në veturë, arrestohet - Bota Sot
Substancë narkotike, maska e dorëza në veturë, arrestohet

Kronikë e zezë

Substancë narkotike, maska e dorëza në veturë, arrestohet

Më: 19 janar 2020 Në ora: 15:57
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit në veturën e tij janë gjetur dhe konfiskuar një qese e vogël me substancë narkotike, një pako rizlla, një kapelë e zezë në formë maske, pesë thika, doreza dhe një qelës i veturës.

Është njoftuar prokurori i cili ka urdhëruar që i dyshuari të dërgohet në mbajtje, rasti është duke u hetuar më tutje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat