Aksident në Elbasan, 2 persona të plagosur - Bota Sot
Aksident në Elbasan, 2 persona të plagosur

Kronikë e zezë

Aksident në Elbasan, 2 persona të plagosur

Më: 21 janar 2020 Në ora: 18:07
Pamje nga vendi i ngjarjes

Mbrëmjen e sotme dy persona mbetën të plagosur gjatë një aksidenti rrugor në aksin Elbasan-Librazhd, në fshatin Labinot Fushë.

Sipas policisë një mjet tip kamionçinë me drejtues shtetasin F.M., 52 vjeç,  banues në fshatin Shalës, Cërrik, është përplasur me një motocikletë me drejtues shtetasin H.S., 52 vjeç, banues në Elbasan.

Si  pasojë është plagosur vetë drejtuesi i motoçikletës, si edhe shtetasja L.S., pasagjere në motoçikletë, ata ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat