Shtetasi i Shqipërisë u ofroi pesë euro policëve të Kosovës, arrestohet - Bota Sot
Shtetasi i Shqipërisë u ofroi pesë euro policëve të Kosovës, arrestohet

Kronikë e zezë

Shtetasi i Shqipërisë u ofroi pesë euro policëve të Kosovës, arrestohet

Më: 22 janar 2020 Në ora: 09:59
Foto ilustrim

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar dje në Kosovë.

Kjo për arsyen që i njëjti u ka ofruar zyrtarëve policor një bankënotë prej 5 eurosh.

Shumë në fjalë ai ua ofroi teksa policët po kontrollonin dokumentet personale të tij dhe automjetit.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat