I gjetën pesë qese me marihuanë, lirohet i dyshuari në Mitrovicë - Bota Sot
I gjetën pesë qese me marihuanë, lirohet i dyshuari në Mitrovicë

Kronikë e zezë

I gjetën pesë qese me marihuanë, lirohet i dyshuari në Mitrovicë

Më: 23 janar 2020 Në ora: 11:50
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Mitrovicë, pasi i janë gjetur pesë qese me substancë narkotike të llojit marihuanë me peshë 5.42 gram.

I dyshuari ishte pasagjer në veturë në kohën kur policia i ndaloi dhe i kontrolloi, me ç ‘rast i gjetën substancën narkotike.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19:00, në sheshin Safet Boletini, ku bëhet e ditur se me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat